Instalacja wentylacji w Warszawie i Wołominie

Odpowiednia cyrkulacja powietrza – wentylacja Wolter

Elementem podstawowym, który powinien być należycie dopilnowany w każdym budynku jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Wykonanie instalacji wentylacji z pewnością pomoże w prawidłowej wymianie powietrza. Wyróżnia się kilka rodzajów wentylacji, w tym naturalną opartą na przeciągu i grawitacyjną z wykorzystaniem nawiewów w formie okien, kratek nawiewnych poprzez które następuje wymiana powietrza. Często praktykowana jest także instalacja wentylacji mechanicznej (nazywa również rekuperacją), tzn. sterowalnej, a także hybrydowa, która jest połączeniem wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej, co pozwala na dopasowywanie cyrkulacji powietrza zależnie od potrzeb.

Poprawnie zainstalowana wentylacja minimalizuje ryzyko wystąpienia w pomieszczeniu pleśni, czy zwiększenia poziomu wilgotności, które przekładają się na stan zdrowia osób przebywających w danym miejscu. Objawy, na które warto zwrócić w przypadku zauważenia np. skraplającej się pary wodnej to m.in ból głowy, występowanie/nasilenie alergii, choroby dróg oddechowy. Warto zwrócić uwagę również na wpływ wentylacji na stan budynku, ponieważ źle zainstalowana może powodować niszczenie ścian budynku, co przekłada się na pogorszenie jego ogólnego stanu w perspektywie długofalowej. 

Wysoka jakość instalacji wentylacyjnej, dzięki firmie Wolter

Najlepszym sposobem na uniknięcie wspomnianych niekorzystnych objawów, jest skorzystanie z pomocy specjalistów przy wykonywaniu systemu wentylacji. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi instalacji wentylacji, a także klimatyzacji i rekuperacji w Warszawie i nie tylko, co pozwala na kontrolę stanu powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wobec czego nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie korzystając z naszych usług.

Wykonujemy instalacje wentylacyjne w sposób tradycyjny – kanały z blachy ocynkowanej oraz  kanały z płyt Climaver.

Nasze instalacje wentylacyjne zasilamy urządzeniami cenionych producentów:

KONTAKT 

ZAKŁADANIE I MONTAŻ KLIMATYZACJI Wołomin Warszawa

ADRES

Żeromskiego 12
05-200 Wołomin

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez klimatyzacja-wolter.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)