Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja w domu znacząco poprawia komfort życia. Nie trzeba być już skazanym na głośne, duże wentylatory umieszczone w każdym pomieszczeniu: zamontowanie klimatyzacji to rozwiązanie dużo wygodniejsze. Nie musisz szukać miejsca w domu lub piwnicy, by po sezonie letnim schować przenośne wentylatory, a zimą możesz ogrzać powietrze w pomieszczeniach. Obecnie mamy dostęp do bogatej oferty urządzeń do domu – można wybrać zarówno prosty, dyskretny klimatyzator, jak i ten designerski, przypominający niemal wnętrzarski gadżet.

Montujemy klimatyzatory w domach jedno- i wielorodzinnych, pensjonatach, hostelach. Polecamy klientom wyłącznie modele czołowych producentów: chcemy mieć pewność, że przy regularnym serwisowaniu klimatyzacji  odbiorcy naszych usług będą długo cieszyć się z instalacji, która przez wiele lat będzie działać sprawnie.

Czy klimatyzacja do domu jest droga?

Jednym z powodów, dla których właściciele domów rezygnują z montażu klimatyzacji, jest obawa o koszty jej eksploatacji. Wiele osób jest przekonanych, że klimatyzacja pobiera bardzo dużo prądu, więc postrzegają jej instalację jako bardzo kosztowną inwestycję. Dlatego warto podkreślić, że technika stale się rozwija, a hałaśliwe, duże jednostki, pobierające mnóstwo energii elektrycznej, to już przeszłość. Nowoczesne klimatyzatory, np. ścienne, mogą być energooszczędne. Koszt zakupu zależy oczywiście od konkretnego modelu, zaś cenę montażu ustalamy z klientem indywidualnie.

Klimatyzatory starego typu działały w oparciu o zupełnie inną technololgię. Nowe wyposażone są w wydajne sprężarki, inaczej skonstruowane wentylatory i silniki energooszczędne. Ich moc nie jest ustawiona domyślnie na konkretny parametr: użytkownik może dostosować ją samodzielnie, tym samym ograniczając zużycie energii. Warto pamiętać o tym, że im bardziej zaawansowany technologicznie jest wybrany sprzęt, tym wyższy jego koszt, za to eksploatacja – tańsza. Jeśli klimatyzator ma być używany sporadycznie, można wybrać tańszy model, jednak przy ciągłym użytkowaniu (latem: ochładzanie, a zimą ogrzewanie powietrza), różnica w cenie zwróci się dość szybko.

Chętnie polecimy energooszczędny klimatyzator do twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.

Polecamy i montujemy urządzenia wiodących producentów:

KONTAKT 

ZAKŁADANIE I MONTAŻ KLIMATYZACJI Wołomin Warszawa

ADRES

Żeromskiego 12
05-200 Wołomin

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez klimatyzacja-wolter.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)