Klimatyzacja do biura

Choć liczba zleceń na montaż klimatyzacji w domach i apartamentach rośnie, to jednak wciąż najczęściej klimatyzatory instalowane są w biurach. W siedzibach firm klimatyzacja stała się właściwie standardem. Nic dziwnego: przepisy wyraźnie wskazują, ile stopni powinna wynosić temperatura, w której pracownicy mogą być dopuszczeni do wykonywania zadań. W upalne dni bywa trudno utrzymać odpowiednie warunki. Klimatyzacja pozwala również ogrzać pomieszczenia służbowe zimą.

Montujemy klimatyzację w biurach na terenie całej Warszawy. Usługi wykonujemy również w placówkach medycznych, oświatowych, instytucjach. Zaufanie klientów jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego polecamy i montujemy wyłącznie urządzenia czołowych producentów, m.in. Gree, LG, Daikin. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców i dobieramy klimatyzację, która sprawdzi się najlepiej w danym budynku. Staramy się dostosować do możliwości finansowych klientów: rekomendujemy urządzenia, które nie obciążą nadmiernie ich budżetu, a jednocześnie będą wzorowo spełniać swoją funkcję.

Jaki klimatyzator do biura?

Zanim zaproponujemy odpowiedni klimatyzator do biura, musimy poznać szczegóły dotyczące warunków panujących w biurze. Dobrze dobrane do nich urządzenie będzie wydajne, a koszty eksploatacji – korzystne. Dlatego niezbędne jest doprecyzowanie:

  • jaki kształt mają pomieszczenia, które będą klimatyzowane i ile ich jest,
  • jaki jest metraż biura,
  • w którym miejscu ma być zamontowane urządzenie (sufit/ściana/podłoga),
  • jaki jest stopień nasłonecznienia pomieszczeń,
  • ilu pracowników na co dzień przebywa w biurze.

Znaczenie ma również liczba wykorzystywanych sprzętów RTV i AGD oraz pozycja i powierzchnia okien. Im większy lokal, liczba pracowników i sprzętu, tym moc klimatyzatora powinna być wyższa.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą montażu klimatyzacji biurowej, skontaktuj się z nami. Udzielimy szczegółowych informacji.

Polecamy i montujemy urządzenia wiodących producentów:

KONTAKT 

ZAKŁADANIE I MONTAŻ KLIMATYZACJI Wołomin Warszawa

ADRES

Żeromskiego 12
05-200 Wołomin

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez klimatyzacja-wolter.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)