Montaż klimatyzacji

Świadczymy usługi montażu klimatyzacji. Dzięki doświadczeniu i dużej wiedzy fachowo doradzamy w zakresie doboru odpowiedniego systemu klimatyzacji; współpracując z nami zyskujesz pewność, że Twoja klimatyzacja będzie wydajna, trwała i nowoczesna. Dobierzemy klimatyzator dostosowany do potrzeb budynku: metrażu, liczby i typu pomieszczeń.

Montujemy systemy klimatyzacji w domach, a także w biurach oraz takich obiektach jak hotele, sklepy, restauracje, szkoły i inne placówki edukacyjne. Dokładamy starań, by zamontowana klimatyzacja pozwalała łatwo kontrolować temperaturę w pomieszczeniu i doradzamy, jak ją eksploatować, aby jak najdłużej służyła bezawaryjnie.

Montaż klimatyzatorów ściennych

Klimatyzatory ścienne to najpopularniejszy system kontroli temperatury powietrza w pomieszczeniach. Montaż klimatyzacji ściennej ma wielu zwolenników dzięki temu, że wyróżnia się ona cichą pracą: taki klimatyzator nie przeszkadza domownikom. Klimatyzacja ścienna może być dzięki temu włączona także w nocy, a ponadto docenią ją osoby pracujące zdalnie w swoim miejscu zamieszkania.

Montaż klimatyzatorów kanałowych

Montaż klimatyzacji kanałowej to doskonały wybór dla osób, którym najbardziej zależy na tym, by klimatyzator był jak najmniej widoczny. Urządzenia te przechodzą przez ściany lub strop. Ich budowa i działanie oparte są na systemie kanałów, które są ze sobą połączone i rozprowadzone w budynku. Możliwa jest kontrola pracy takiej klimatyzacji: może być uruchomiona tylko w wybranych pomieszczeniach.

Montaż klimatyzatorów podstropowych

Klimatyzator podstropowy sprawdzi się bardzo dobrze w pomieszczeniach, w których montaż urządzenia ściennego jest niemożliwy. Może być zamontowany pod stropem lub pod sufitem, również w pomieszczeniach narożnych lub wąskich.

Montaż klimatyzatorów kasetonowych

Klimatyzatory kasetonowe montowane są najczęściej w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym: z tego względu najczęściej są montowane w salach konferencyjnych, hotelach, sklepach. Wydajnie rozprowadzają powietrze, niezależnie od jego wysokości. Nawiew jest równomierny.

Polecamy i montujemy urządzenia wiodących producentów:

KONTAKT 

ZAKŁADANIE I MONTAŻ KLIMATYZACJI Wołomin Warszawa

ADRES

Żeromskiego 12
05-200 Wołomin

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez klimatyzacja-wolter.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)