Serwis Klimatyzacji

W ramach serwisu klimatyzacji świadczymy usługi przeglądów kontrolnych, sprawdzenia stanu czystości klimatyzacji oraz samego jej czyszczenia. Dokładnie sprawdzamy wszystkie jednostki wewnętrzne i zewnętrzne, a w razie potrzeby proponujemy klientowi wymianę wyeksploatowanych elementów. Warto regularnie kontrolować stan klimatyzatorów: pozwoli to odpowiednio wcześniej wykryć ewentualną usterkę i zapobiec poważniejszej awarii. Systematyczny serwis zapewnia również utrzymanie standardu higienicznego i dobrze wpływa na sprawność klimatyzacji.

Oferowane przez nas usługi to:

  •     diagnoza usterek,
  •     usuwanie nieprzyjemnych zapachów z klimatyzacji,
  •     czyszczenie i konserwacja urządzeń,
  •     odgrzybianie klimatyzacji,
  •     napełnianie klimatyzacji.

Naprawa klimatyzacjiWykonujemy naprawy klimatyzatorów niezależnie od tego, czy klient zlecił montaż klimatyzacji naszej firmie, czy innemu wykonawcy. Naprawiamy klimatyzacje w domach, biurach oraz w innych budynkach. Jesteśmy również w stanie zmienić położenie jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej.

W ciągu lat działalności poznaliśmy dane techniczne, konstrukcje, sposób instalacji i działania różnego typu klimatyzatorów wielu producentów, dlatego jesteśmy godnym zaufania serwisantem klimatyzacji.

Po co robić przegląd klimatyzacji?

Choć może się to wydać oczywiste, to warto podkreślić, że każdy dzień pracy klimatyzacji ma wpływ na jej stan techniczny. Sprawna instalacja nie jest dana raz na zawsze: wymaga czyszczenia, regularnego sprawdzania układów. Wymaga przeglądów na nieco podobnej zasadzie, co samochód.

Decydując się na montaż klimatyzacji, niezbędna jest świadomość tego, że zaniedbana klimatyzacja nie tylko nie działa efektywnie, lecz także może zagrażać zdrowiu osób przebywających w budynku. Kurz osadzający się na filtrach wskutek ciągłego przepływu powietrza, połączony ze skraplającą się wodą, tworzy środowisko sprzyjające rozwojowi bakterii i grzybów. Gdy klimatyzacja jest włączona, bakterie są wraz z powietrzem rozprowadzane po pomieszczeniach. Wdychanie takiego powietrza dla osób z problemami ze zdrowiem górnych dróg oddechowych jest bardzo szkodliwe i może szybko doprowadzić do pogłębienia się dolegliwości.

Zalecamy przegląd klimatyzacji domowej co ok. 6 miesięcy, a biurowej – gdzie pracuje ciągle – co 4 miesiące.

Polecamy i montujemy urządzenia wiodących producentów:

KONTAKT 

ZAKŁADANIE I MONTAŻ KLIMATYZACJI Wołomin Warszawa

ADRES

Żeromskiego 12
05-200 Wołomin

Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez klimatyzacja-wolter.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)